• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Перше вересня

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням - до своєї другої домівки - у школи.

Гостинно відкривдвері своїм вихованцяміГуляйпільськийНВК «ДНЗ – ЗОШ І- ІІ ступенів».Весела та усміхнена повернулася до шкільного подвір'я дітвора.Урочисте святкування почалосятрадиційним привітанням директора школи Іваненко В. М.Найуспішнішимучням школи було вручено похвальні листи,грамоти,подякита дипломиза активну участь у шкільних, районнихта обласних конкурсах , олімпіадах, змаганнях у минулому навчальному році.Клапоушенко Анна, Цимбалюк Маша та Ситник Янастали переможцями районного Конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Відмінні результати у міжнародному математичному конкурсі«Кенгуру -2011» показалиРепетило Костянтин, Ситник Олег, Коріненко Владислав, Клапоушенко Анна, Цимбалюк Маша. /Files/images/IMG_1015.jpgВ.В. Кузьменко вітає першокласників

Привітання та подарунки учні отримали івід голови сільськоїради Глущенка А.О.Завітавнасвятодепутат районної радивід ПартіїрегіонівКузьменко Володимир Васильович.Зокрема він побажав учнямдосягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів, підкорити нові вершини знань, авчителям-успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження.Володимир Васильовичніколи не приходить до школи без подарунків.Тож і вцей раз він подарував школі спортивний інвентар , щоб молодь могла займатись спортом і таким чином вела здоровий спосіб життя, вручив цінні подарунки першокласникам та вчителям.

Кузьменко В. В. пообіцяв допомогти учням у харчуванні, завжди підтримувати зв'язок з учителями та перейматися їхніми проблемами.На завершення святкової лінійки прозвучав першийдзвінок, який сповістив учням та вчителям, що вже розпочався новий навчальний рік.Загалом святкування відбувалось в теплій, дружній атмосфері.

День учителя

Вчитель – першовідкривач і дослідник, бо досліджує таємниці і загадкові світи дитячих душ. Учитель засіває світ зернами добра і справедливості. Та тільки грунти для посіву не завжди бувають родючими. І це болить учителеві найбільше.

Учительська праця – важка і клопітка. Він, неначе чарівник, проникає у кожну дитячу душу, підбираючи потрібний ключик, знаходить найлагідніші слова. Саме вони, вчителі, дарують дітям любов, добро, порядність. Вчитель – це найголовніше ремесло. Саме тому в Україні щорічно святкують День вчителя. /Files/images/IMG_1139.jpgСвяткування Дня учителя

За багаторічною шкільної традицією це свято відзначають і в Гуляйпільському НВК. Цього дня учні несуть у школу красиві букети, щоб привітати своїх педагогів. Низький уклін класним керівникам, слова особливої ​​подяки першій вчительці, вчителям - предметникам. В нашій школі стало традицією проводити день учнівського самоврядування напередодні Дня вчителя. Учні – старшокласники обрали свій улюблений предмет, ретельно підготували цікаві уроки та провели їх в молодших класах. Кожен міг спробувати себе в ролі вчителя, відчути відповідальність та, можливо, визначитись у подальшому з вибором професії.

Не обійшлося і без цікавої та насиченої концертної програми, уміло підготовленою педагогом – організатором Гаркавою Н.М. та вчителем музики Піщаною О.П. Дівчатка й хлопчаки співали пісень, читали вірші, гуморески, ставили вистави. Усі номера знайшли щирий та теплий відгук у серцях педагогів.

Привітання та подарунки учителі отримали і від працівників сільської ради. Завітав на свято депутат районної ради від Партії регіонів Кузьменко Володимир Васильович. Він відзначив, що праця вчителя завжди в пошані, адже нема у світі професій, що здобуваються без учителя. Побажав педагогам досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учнями, терпіння та вдячності. Володимир Васильович, як завжди, прийшов із цінним подарунком для педагогів. На цей раз вчителі отримали в подарунок новий принтер, який так необхідний для щоденної праці. /Files/images/IMG_1070.jpgВ. В. Кузьменко вітає вчителів Гуляйпільського НВК

Тож у школі у цей день панував справді святковий настрій. І хочеться, щоб лагідна усмішка не покидала учителів ніколи, ні в будень, ні в свято.

День української мови

/Files/photogallery/Изображение 019.jpg

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

/Files/photogallery/Изображение 554.jpg

Часто вчителі нашої шкоши відвідують Сахнівку.

СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Коли весна травневим ранком

Бентежить в жилах юну кров

На свято школи урочисте

Усі збираємося знов.

Кiлькiсть переглядiв: 203

Коментарi

  • Kurniawan

    2013-07-01 06:22:09

    We need a lot more ingthsis like this!...